Atatürk

PolatBuyukarslan.Com 7 Yaşında

pb-7-yasinda

Kişisel blogum yayın hayatına başladıktan bu yana 7 sene geçti. Açıkçası bu süre zarfında kendi çapında evrim geçirdi diyebilirim. Çünkü ben ve düşüncelerim değiştikçe blogum da değişti.

Zaman zaman yapılan değişiklikler, gereksiz görülen yazılar silinerek daha derli toplu bir hale getirilmeye çalışıldı ve son halini aldı.

Uzun süredir takip edenler eskisi gibi fazla yazı yazmadığımı fark etmişlerdir. 7 sene önce keyifle açtığım kişisel bloguma artık eskisi gibi yazı yazasım gelmiyor. Bunda kişisel blogumun dışında biri eski diğeri de daha yeni açılmış olan bloglarımın (SistemLinux.Org ve İzmirliGezgin.Com) etkisi de muhakkak var.

Yazı girmeye devam edeceğim tabii ki. Sadece kişisel bloguma gireceğim yazılar daha çok yaşadığım sorunların çözümleri, sizlere yardımcı olabilecek tarzda ve içimden hangi konuda yazı yazmak geliyorsa o konularda olacak gibi görünüyor.

Comments of this post

e-vren ;)

e-vren ;)
12 Temmuz 2016

Merhaba Polat; öncelikle blogunun 7. yılını kutluyorum ve daha uzun yıllar ortak blog kültürüne katkı sağlamaya devam etmeni diliyorum. Ayrıca hâlâ güncelliğini koruyarak Türkiye'nin ilk blogları listesinde (http://www.evrengunlugu.net/en-eski-bloglar/) yer aldığın için de tebrik ederim. İletişim sayfandaki forum çalışmadığı ve e-posta adresine de ulaşamadığım için 7. yılını gecikmeli olarak kutlamak zorunda kaldım. E-posta adresimden de bana ulaşırsan sevinirim, e-posta adresini de kaydedeyim. Teşekkürler, iyi çalışmalar

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
23 Temmuz 2016

Yazdığın yazıyı da şans eseri bir yerde görmüş ve paylaşmıştım. Güzel dileklerin ve yazdığın yazı için de teşekkür ederim. Geç yanıt verdiğim için sen de kusura bakma.

internet günlüğü 2016/24 - e-vren günlüğü

internet günlüğü 2016/24 - e-vren günlüğü
14 Haziran 2017

[…] haftalarda blog yazarlığında Salih Cenap 8 yılı; Polat Büyükarslan, Ali Erkut, Serkan Söğüt ve Leylak Dalı 7 yılı; Kahraman Uğurlu 6 yılı  geride […]