«

»

Haz 12

PolatBuyukarslan.Com 7 Yaşında


pb-7-yasinda

Kişisel blogum yayın hayatına başladıktan bu yana 7 sene geçti. Açıkçası bu süre zarfında kendi çapında evrim geçirdi diyebilirim. Çünkü ben ve düşüncelerim değiştikçe blogum da değişti.

Zaman zaman yapılan değişiklikler, gereksiz görülen yazılar silinerek daha derli toplu bir hale getirilmeye çalışıldı ve son halini aldı.

Uzun süredir takip edenler eskisi gibi fazla yazı yazmadığımı fark etmişlerdir. 7 sene önce keyifle açtığım kişisel bloguma artık eskisi gibi yazı yazasım gelmiyor. Bunda kişisel blogumun dışında biri eski diğeri de daha yeni açılmış olan bloglarımın (SistemLinux.Org ve İzmirliGezgin.Com) etkisi de muhakkak var.

Yazı girmeye devam edeceğim tabii ki. Sadece kişisel bloguma gireceğim yazılar daha çok yaşadığım sorunların çözümleri, sizlere yardımcı olabilecek tarzda ve içimden hangi konuda yazı yazmak geliyorsa o konularda olacak gibi görünüyor.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 1. e-vren ;)

  Merhaba Polat; öncelikle blogunun 7. yılını kutluyorum ve daha uzun yıllar ortak blog kültürüne katkı sağlamaya devam etmeni diliyorum. Ayrıca hâlâ güncelliğini koruyarak Türkiye'nin ilk blogları listesinde (http://www.evrengunlugu.net/en-eski-bloglar/) yer aldığın için de tebrik ederim. İletişim sayfandaki forum çalışmadığı ve e-posta adresine de ulaşamadığım için 7. yılını gecikmeli olarak kutlamak zorunda kaldım. E-posta adresimden de bana ulaşırsan sevinirim, e-posta adresini de kaydedeyim. Teşekkürler, iyi çalışmalar

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Yazdığın yazıyı da şans eseri bir yerde görmüş ve paylaşmıştım. Güzel dileklerin ve yazdığın yazı için de teşekkür ederim. Geç yanıt verdiğim için sen de kusura bakma.

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Yazdığın yazıyı da şans eseri bir yerde görmüş ve paylaşmıştım. Güzel dileklerin ve yazdığın yazı için de teşekkür ederim. Geç yanıt verdiğim için sen de kusura bakma.

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Elveda İhtiyar Delikanlı

Daha yavruyken gelen ve 14 yıldır baktığımız köpeğimizi bugün kaybettik. Hissettiğim duyguları tarif edebilmek için kelime bulamıyorum. Cem Yılmaz’ın dediği...

Kapat