«

»

Ara 31

2010 Yılı Biterken


2010 yılını bitirip 2011 yılına sayılı saatler kala geriye dönüp baktığım zaman yılların ne kadar çabuk geçip gittiğini daha iyi anlıyorum. 2010 yılı içerisinde hayatımda ufak tefek değişiklikler de oldu. Ama 2011’in, benim için 2010’dan çok daha iyi bir yıl olacağına inanıyorum. Bir sonraki yıla kadar önümdeki hedefleri gerçekleştirmek için tam 1 yılım var. Bu da daha az uyku, daha fazla icraat anlamına geliyor.

2011 yılının hem sizin için hem de ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Umarım ülke olarak hep birlikte daha iyi bir yıl geçiririz. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
PolatBuyukarslan.com PCNet Dergisi’nde

Bir süre önce Chip dergisinde sitem yayımlanmıştı. O yazıya BURADAN ulaşabilirsiniz. Bugün PCNet dergisinin Ocak 2011 sayısını aldım. Dergiyi aldıktan...

Kapat