Atatürk

HTML Dersi – 1

HTML derslerini hem sayfa içerisinde hem de pdf dökümanı olarak vermeyi düşünüyordum. Fakat şu an için sayfa içerisinde hazırlamak bana zaman kaybettireceğinden sadece pdf olarak ekledim. Bu benim ilk hazırladığım ders olduğu için amatörlükten kaynaklanan hatalar/problemler olabilir. Özellikle yazım hatası veya kodlarda bir problem varsa bildirirseniz çok sevinirim. Umarım bu dersler, web tasarımına yeni başlayacak olan kişilere HTML’i öğrenmelerinde yardımcı olur.

Html 1. Dersi İndirmek için tıklayınız. (474 Kb, zip)

Comments of this post

Bay Klavye

Bay Klavye
30 Temmuz 2010

Html bilgim var..Buna rağmen sadece incelemek için indirdim ve baktım..Cidden muhteşem bir yazı olmuş 🙂 eğer devamı gelirse html bilmeyen arkadaşlara çok çok yardımcı olacağına eminim 🙂

Dipnot: Sayende bilgileri tazelemiş oluyoruz..Sağolasın..

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
30 Temmuz 2010

Rica ederim 🙂 ve devamı gelecek. Hazırlıyorum. Sanırım 2. ders en geç 2-3 gün içerisinde hazır olmuş olur. Anlatırken fazla terim kullanıp insanları sıkmak istemediğim için terimleri kısa tutup, basit örneklerle anlaşılır olmasını sağlamaya çalışıyorum. Çünkü yeni başlayan kişileri çok fazla terime boğup da sıkılmalarını istemiyorum. Umarım dediğin gibi öğrenmek isteyen kişilere faydalı olur.

MyBB

MyBB
06 Ağustos 2010

Aynı şekilde arkadaşa katılıyorım tek kelimeyle harika olmuş,2'ci dersiniz ne zaman yayınlanıcak acaba?

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
06 Ağustos 2010

Çok teşekkür ederim. Bu hafta biraz yoğundum. En geç önümüzdeki Pazar günü eklenmiş olur. Yani 1-2 gün içerisinde ekleyeceğim.

Muhammed

Muhammed
17 Şubat 2013

çok faydalı bir ders olmuş elinize sağlık..

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
17 Şubat 2013

Rica ederim.