Atatürk

Bir Süredir Siteye Yazı Yazmıyorum. Neden?

Bu sıralar nedense üzerimde bir ağırlık var gibi hissediyorum. Yazı yazmaya üşenir oldum. Bu durumun, blog tutan bir çok kişinin başına geldiğini biliyorum. Zaman zaman yazamamak ve kimi zaman da yazacak bir konu bulamamak. Evet, bir süredir yazmıyorum. Fakat bu süre zarfında siteye ne tarz yazılar yazabilirim diye sürekli düşünüyorum. Siteye ne gibi özellikler ekleyebilirim diye sürekli bir beyin fırtınası içerisindeyim. Sitede daha fazla yazı yayımlamak için sanırım bir oturuşta bir kaç tane yazı yazmak en iyisi olacak.

İlerleyen zamanda sitenin kategorilerinde bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Sitenin içeriğine baktığım zaman gittikçe çöplüğe döndüğünü hissediyorum. Farklı kategorilerde çok fazla yazı yazmanın siteyi çok kötü gösterdiğini düşünmeye başladım. Haliyle site amacından sapmaya başladı. Bu yüzden sitenin içeriğini biraz da olsa ayırma kararı aldım. En azından bazı kategoriler için ayrı bir site açmayı düşünüyorum. Polatbuyukarslan.com’un amacı daha çok teknoloji odaklı olsun istiyorum. Bu arada kesin olmamakla birlikte, programlama ile ilgili yazılara da yer verebilirim. Değişiklikleri gerçekleştirmek için belirli bir zamana ihtiyacım var. Yeni açacağım siteyi de sizlere daha sonra duyuracağım.

Ayrıca ilerisi için çok güzel planlarım var. Yeni açacağım sitenin dışında yapmayı düşündüğüm bir başka site daha var. Bu siteyle birlikte kendi yazdığım programları da sizlere ulaştıracağım. Tek ihtiyacım olan şeyse ZAMAN. Bu da demek oluyor ki daha az uyku, daha fazla uğraş ve çaba. Zaten uykuyu kim seviyor ki?. Benim sevmediğim kesin…

Comments of this post

erkan

erkan
07 Nisan 2011

bende sıkıldım yazmaktan yeni başladım ama belkide domain isminden hoşlanmadığımdandır,ilk başta hoşuma gidiyordu ama iş kişisellikten çıktı bu yüzden hoşuma gitmiyor satmayı bile düşünüyorum siteyi belkide domain adını değiştirip devam ederim yeni olduğu için çok sorunda teşgil etmez ama başka içerikler ekleyeceğim kesin bu şekilde çok kişisel oldu yazını okudum benim kafamdan geçenlerle aynı gibi,İyi çalışmalar,sağlıcakla kal.

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
07 Nisan 2011

Ben aslında yazmaktan sıkılmadım. Bazı problemler olması nedeniyle eskisi kadar sık yazı yazamıyorum. Bana kalırsa yazmaktan vazgeçme. Yine de sen bilirsin. Yorumun için de teşekkürler.