Atatürk

Tamindir 8 Yaşında

2004 yılında Caner Bayraktar tarafından hazırlanan ve yayın hayatına başlayan Tamindir sürekli değişim ve gelişimine devam ederek 2012 yılında 8. yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Aylık 9 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan Tamindir, bunu çeşitli hediyelerle daha güzel ve anlamlı bir hale getiriyor. Şanslı ziyaretçilerine iki büyük hediyenin yanında ufak tefek bir sürü hediye dağıtacak. Şimdi o hediyelerin neler olduğuna bir bakalım.

1 adet Facebook takipçisine ve 1 adet Twitter takipçisine yapılacak çekiliş sonucunda NIKON COOLPIX L23 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ (Gümüş) Tamindir’den hediye.

Ayrıca bloglarında Tamindir ile ilgili içerikler paylaşarak desteğini gösteren bir kullanıcısına çekiliş sonucu WD 2,5″ 320GB MY PASSPORT ESSENTIAL SIYAH USB3.0 / USB2.0 TAŞINABILIR DISK yine Tamindir’den hediye.

Bu hediyelerin dışında kampanyaya katılan tüm sosyal medyayı kullanan veya blog sahibi takipçiler arasında yapılacak çekilişle toplamda 50’den fazla farklı ürün kazanma şansınız var. Bu hediyeler de şöyle;

  • 1 adet SENNHEISER HD 201 KULAKLIK
  • 1 adet HP Pro Webcam
  • 10 adet TOSHIBA 4GB HAYABUSA BEYAZ USB BELLEK
  • 10 adet PHILIPS SHE 2550 KULAK İÇİ KULAKLIK

İrili ufaklı hediyeler arasında ise çok çeşitli ürünler bulunuyor. Notebook soğutucu, webcam, iPad kılıfı, masaüstü saatleri, uzaktan kumandalı minyatür helikopter, 3 boyutlu puzzle gibi onlarca üründen birini de kazanma şansınız var.

Tamindir 8 Yaşında

Comments of this post

semh yılmaz

semh yılmaz
22 Mart 2012

tamindir tam bir fenomenn

Tamindir.Com Hediyelerim Geldi |

Tamindir.Com Hediyelerim Geldi |
04 Mayıs 2012

[…] 8. yaşı nedeniyle birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı bir çekiliş düzenlemişti. Bu çekilişe ben de katılmıştım. Çekilişte hediye kazanan kişilerden biri de bendim. Kazandığım […]