Atatürk

Polatbuyukarslan.com 3 Yaşında

Bir seneyi daha geride bıraktık. Blogumda yazmaya başlayalı tam üç sene olmasına rağmen, özellikle son bir aydır yazı yazmaktan çok daha fazla keyif aldığımı belirtmek istiyorum.

Bunda belki de en önemli etkenler, blogumu daha iyi yerlere getirme, yeni insanlarla tanışma,  kaliteli ve insanların ihtiyacı olan yazılar yazma isteğimin artmış olması.

Ayrıca bilmeyenler için de belirtmem gerekirse 4 senelik web-teknoloji.blogspot.com sitemi de 20 Mayıs 2012’den itibaren düzenli olarak geliştirmeye ve içerik açısında zenginleştirmeye başladım. İki blogum için de bazı hedeflerim var. Bu hedeflere ne kadar sürede ulaşabileceğimi de zaman gösterecek.

Yazı yazdıkça daha iyi düşünmeye başladığımı hissediyorum. Özellikle yorumlarınızla yazılarıma destek olup, fikirlerinizi belirttiğinizde, her yorumunuzdan bir şeyler öğreniyorum. Bu da içimdeki yazma isteğini arttırıyor.

Önümüzdeki bir sene içerisinde de birbirinden güzel yazılar yazmaya çalışacağım. Sizlerin desteğine, hata yaptığımda beni uyarmanıza, iyi veya kötü ama hakaret içermeyen eleştirilerinize ihtiyacım var.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

Polat Büyükarslan

Comments of this post

ERKOÇ

ERKOÇ
12 Haziran 2012

Merhaba Polat
Sen yazı yazmaktan keyif alıyorsun,bizler de yazılarını okumaktan keyif alıyoruz.Nice yıllara sağlıkla afiyetle ulaşmak dileklerimle.
İki bloğunu da zevkle izliyorum.Emeğine sağlık diyor,bu güzel çalışmaların devamını diliyorum.

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
12 Haziran 2012

Merhaba Levent Bey,
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. 🙂

Hasan Yılmaz

Hasan Yılmaz
12 Haziran 2012

Nice yıllara öncelikle.. Blogspot tarafı ile buranın arasındaki fark ne? Ana konular çok farklı değil.

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
12 Haziran 2012

Teşekkürler. Blogspot\’u daha çok yeni başlayanlara yönelik kullanmayı düşünüyorum. Yani bilgisayar konusunda çok fazla bilgisi olmayan kişilere hitap etmesini istiyorum. Kendi kişisel sitemde yazmayı istemediğim yazıları da Blogspot\’ta yazacağım.

Açıkçası GNU/Linux ile ilgili de orada yazmayı düşünüyordum. Fakat daha tam karar veremedim. Hatta bugün sistem-linux.blogspot.com\’u aldım belki bu düşüncemi orada gerçekleştirebilirim diye. Bütün bunları sadece kişisel sitemde de yazabilirdim fakat bu sefer de site çöplüğe dönmüş gibi hissediyorum. GNU/Linux için her ne kadar kafamda bir domain ismi olsa da domain ve hostinge para vermek istemediğim için de blogspot kullanmak en iyisi. Maksat bilgilerimi paylaşmak.

Hasan Yılmaz

Hasan Yılmaz
12 Haziran 2012

Neden çöplüğe dönsün? Belli bir konu üstüne olan günlükler iyi tabi. Ancak birçok konudan bahsedince çöplük denmez ki buna.

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
12 Haziran 2012

Niş siteler uzun vadede düşünürsek her zaman daha iyi. Niş sitelerin takipçisi de sadece sitenizin konusuyla ilgili olacakları için her yönden daha avantajlı. O yüzden sadece belirli konularda yazıp, çok fazla farklı konularda yazmak istemiyorum. Kendine ait bir çizgisi olsun istiyorum. Örneğin ilk başlarda bu sitede film yorumlarına yer veriyordum. Sonra bundan vazgeçtim. Yazıları da silmek istemediğim için Genel kategorisine taşıdım.

dokuzcuk

dokuzcuk
12 Haziran 2012

Nice yıllara Polat'ım. 🙂

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
12 Haziran 2012

Sağ olasın. Çok teşekkürler. 🙂

Tufan Emre Omay

Tufan Emre Omay
13 Haziran 2012

Nice yıllar inşallah Polat ağabey 🙂

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
13 Haziran 2012

Teşekkürler Tufan. 🙂