Banner

Eser Yenenler’in O Ses Türkiye’deki Performansı

Eser Yenenler‘in, yılbaşı akşamı yayınlanan O Ses Türkiye performansı mükemmeldi. Sanırım birçok insan gibi ben de Eser Yenenler’i Çok Güzel Hareketler Bunlar’la tanıdım. Dışarıdan bakıldığında esprili biri olduğu hemen göze çarpsa da bu kadar güzel şarkı söyleyebileceğini tahmin etmiyordum. Hele ki O Ses Türkiye’nin fragmanlarını izlerken şansının çok da fazla olduğunu düşünmüyordum. Aynısı Büşra Pekin için de geçerliydi. Murat Boz’un kazanmasının nedeninin Eser Yenenler ve Büşra Pekin olduğunu düşünüyorum. Çevreden duyduklarımda benimle aynı fikirdeydi.

Eser Yenenler’in söylediği Duvardaki Resim şarkısı, benim hiç tarzım olmadığı ve bu tarz müzikleri sevmediğim halde, aradan bir hafta geçmesine rağmen hala ara ara mırıldandığımı itiraf etmeliyim. Eser Yenenler bu tarz bir albüm yapsa, alacak kişilerin olacağını tahmin ediyorum.

Hala izlemeyenler varsa aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video uzun olmasına rağmen sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Eser Yenenler’in O Ses Türkiye’deki Performansı:

Share Button

Comments of this post

onur

onur
08 Ocak 2013

Bu adam geçrekten yılbaşı akşamı hepimizi güldürdü 😀 iyi rol yapıyor

[Cevapla]

Musa Kaya

Musa Kaya
13 Ocak 2013

abicim gülmekten öldüm helede muratla atışmasına

[Cevapla]

Önceki yazıyı okuyun:
Google’ın Barış Manço Logosu

Az önce Google'ın anasayfasına şans eseri girdiğimde fark ettim. Google, Barış Manço'nun 70'inci Doğum Günü için logo hazırlamış. Google'ın Türkler...

Kapat