Atatürk
Banner

“Yükleyici, Bu Videoyu Ülkenizde Kullanıma Sunmadı” Sorununa Kesin Çözüm

YouTube’da izlemek istediğiniz bazı videolarda ülkeye göre kısıtlama olabiliyor. Sanırım bunu da daha çok TV’de gösterilen diziler yapıyor(dur).

Her ne kadar izlemesem de Güldür Güldür’den severek takip ettiğim Çağlar Çorumlu’nun (Şevket’in) oynadığı bir dizi olduğu için YouTube’dan Jet Sosyete’ye bir göz atayım dediğimde izlenemediğini görmüştüm. Ülke kısıtlaması olan videolara pek denk gelmediğim için bu yazıda Jet Sosyete’den örnek verdim.

Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı hatasını alıyorsanız, tek yapmanız gereken şey HookTube.Com sitesine girin ve sağ üst köşedeki Search(Arama) kısmına izlemek istediğiniz videonun başlığını yazın. Arama sonuçlarından videonuzu tıklayın ve site üzerinden izlemek istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Dilerseniz videonun altındaki Download butonuna tıklayarak videoyu bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Share Button

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!

Önceki yazıyı okuyun:
YouTube Videolarını Reklamsız İzleme ve İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube’daki kanallara abone olmak ve videoları indirebilmek için normalde Google hesabınızın olması gerekiyor. Google’ın yaptıklarınızı takip etmesini istemiyorsanız, yani gizliliğe...

Kapat