«

»

Şub 16

Youtube’daki Klipleri MP3 Olarak İndirin


youtube-müzik-mp3

Youtube’da dinlediğimiz şarkıları, internet bağlantısı olmaksızın dinlemek için bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. Bunu yapmak için bir kaç yöntem olsa da bu yazıda sizlere severek kullanacağınız bir programdan bahsedeceğim.

Youtube to MP3 Converter programı ile Youtube’da dinlediğiniz kliplerin linklerini kopyalayarak, MP3, M4A ve OGG formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

youtube-mp3

Linki kopyaladıktan sonra programdaki Url yapıştır‘a tıkladığınızda video, programa ekleniyor. Müziği indirmeden önce başlığını, şarkıcı ismini/grubunu ve albüm ismini değiştirebilmenize imkan tanıyor. Müziği indirdikten sonra dönüştürme işlemi yapıyor ve indirilen müziği varsayılan olarak MediaHuman\YouTube to MP3 Converter klasörüne kaydediyor.

Müzik indikten sonra da bildirim ekranı ile müziğin indiğini size bildiriyor.

Çoklu url ekle kısmından birden fazla linki indirmenize imkan tanıyor. Tek yapmanız gereken, indireceğiniz müziklerin linklerini buradan eklemek ve OK tuşuna tıklamak.

youtube-mp3-indir

Eğer Youtube’dan linkleri kopyaladığınızda, linkin otomatik olarak programa eklenmesini istiyorsanız, ayarlardan Panodan otomatik ekle‘yi seçebilirsiniz. Panodan otomatik ekle ile birlikte altındaki Otomatik indir‘i işaretlerseniz, Youtube’dan kopyaladığınız linkleri, hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan indirilmeye başlanacak.

Programın Tercihler kısmından aynı anda kaç tane dosya indireceğinizi ve hız limiti modu sayesinde kaç KB ile indireceğinizi belirleyebilirsiniz.

Programın Windows versiyonunu şuradan, Mac versiyonunu da şuradan indirebilirsiniz.

Program ile ilgili anlatacaklarım bu kadar. Ben şahsen programı çok beğendim. Sizlerin de beğeneceğini tahmin ediyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz? Programı beğendiniz mi?

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

1 yorum

  1. Sefa

    Merhaba. Çok kullanışlı gibi görünüyor. Format Factory kullanıyordum, bu programada bakacağım.

    [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Raspberry Pi’nin Rakibi -Odroid U2- Geldi

Geçtiğimiz sene Raspberry Pi'ye rakip olarak duyurulan Odroid U2 artık satın alınabilir durumda.

Kapat