«

»

Tem 28

Sitenize 3 Adımda Technorati Rank Widget Ekleyin


technoratiTechnorati’deki sıranızı gösteren güzel bir araç. Sayfanın en altında nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

1.Adım: JPF Technorati Rank WordPress Plugin‘i kurun.

2. Adım: technorati.gif uzantılı gif dosyasını indirin ve temanızın içindeki images klasörünün içine bu indirdiğiniz gif’i yükleyin. Örnek: /wp-content/temanız/images/

Not: Eğer temanızın içinde images yerine img klasörü varsa o klasörün içine atın.

3. Adım: Aşağıdaki kodu sidebar.php içine ekleyin.

Son olarak aşağıdaki kodu da sidebar.php içerisinde istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

Not: Php kodunu nereye eklediğiniz önemli. Ayrıca eğer temanızın içinde images yerine img klasörü varsa CSS kodunun içindeki uzantıyı da değiştirmeniz gerekir.

Ve Sonuç;

technorati

Kaynak: ericulous.com

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

4 yorum

Yorumu formunu geç

 1. Ufuk

  Technorati ile ilgili bir sorum var . Şimdi technoratiye blogumu kaydettim fakat mesela resmimin altına ”No authority yet!!” diye bir şey yazıyor.Biraz araştırdım da yetki anlamına geliyormuş sanırım.Ama bu ne demek ? Zahmet olmazsa bir bilginiz varsa paylaşır mısınız ?

  [Cevapla]

 2. Polat Büyükarslan

  Bilgiğim kadarıyla diğer blogların senin bloguna link vermesi ve diğer bloglar hakkında onların bloglarına yorum yazman gerekir. veya link değişimi yapman lazım. Bu işlemleri yaparsan muhtemelen işe yarayacaktır.

  Bana sorarsan bunları yaparak zamanını boşa harcama. Bende sitemi kaydettirdim technoratiye. Ama bu tarz işlerle uğraşmıyorum. Sen sitene sık sık, düzenli bir şekilde yazı girersen ilerde faydasını zaten görürsün.

  Şimdiden kolay gelsin sana…

  [Cevapla]

 3. Ufuk

  teşekkür ederim…Dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım…

  [Cevapla]

 4. Polat Büyükarslan

  Rica Ederim…Umarım başarılı olursun…

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Sitenize 3 Adımda Alexa Rank Widget Ekleyin

Kendi sitemde de kullandığım ve Alexa'daki sıranızı gösteren güzel bir araç. 1.Adım: JPF Alexa Rank Wordpress Plugin'i kurun. 2. Adım:...

Kapat