«

»

Kas 23

Yeni Tema – Swift


Yine bir tema değişikliği yazısıyla daha karşınızdayım. 😀 Bunu resmen yazı dizisi gibi seri şekilde yazacam herhalde. Neyse şu ana kadar içime sinen en iyi temalardan birini şu anda kullanıyorum. Temanın adı Swift. Bu seferki tema değişikliği hem mecburiyetten hem de istek üzerine oldu diyebilirim. Mecburiyetten olma kısmına gelirsek önceki temada bir problem çıktı. Düzeltmeyle uğraşmayıp yeni tema kurmaya karar verdim. İstek üzerine dememdeki nedense açtığım ankette 2 kişinin sitenin açılış hızından memnun olmadığını belirtmesi üzerineydi. Ayrıca ben netbook kullandığım için sayfada hafiften dalgalanma oluyordu.

Yeni tema umarım açılış yönünden hızlıdır. Ayrıca özellik açısında çok fazla ayara sahip bir tema. Yönetim panelinde neredeyse yok yok. Şu ara olmasa da zaman içerisinde ufak tefek eklemeler ve değişiklikler yaparak daha güzel hale getireceğimi ve uzun bir süre tema değiştirmeyeceğimi umuyorum.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
New York’ta Beş Minare

Bugün annemle birlikte New York'ta Beş Minare filmine gittik. Normalde öyle Mahsun Kırmızıgül hayranlığım filan yoktur. Mahsun Kırmızıgül'ün daha önceki...

Kapat