«

»

Eyl 16

Yeni Bir Başlangıç


Şu 1,5 günde ömrümden ömür gitti desem yeridir. Sırf WordPress’i güncelleme ile uğraşayım derken siteyi 1,5 gündür kapatmak zorunda kaldım. Güncelleme olayında yaptığım ufak bir hatadan dolayı başıma gelmeyen kalmadı.

Sitenin veritabanını her gün yedeklemek gerçekten çok işime yaradı. WordPress’i tekrardan kursam bile bu sefer sitedeki yazılar görünmüyordu. Sonradan farkettim ki kurduğum eklentilerden bir tanesini aktif hale getirince sitedeki bütün yazılar yok oluyordu.

Neyseki wordpressi güncelledim, problemleri çözdüm ve yeni bir tema buldum. Yeni temayı kendime göre düzenleyip türkçeye çeviriyorum. Eğer sitede türkçeye çevirilmemiş bir kısım görürseniz lütfen bana bildirin. Malum gözümden kaçan bir yer olabilir.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Siteyi Ana Dizine Taşıdım

Siteyi ana dizine taşırken daha önceden Yönetim Panelinden sitenin Wordpress URL ile Blog URL değiştirmediğim için dosyaları ana dizine taşıdıktan...

Kapat