«

»

Ağu 10

Tatilden Döndüm!


Tatilden Cuma günü dönmüş olmama rağmen 2-3 gündür hastalıkla boğuşup duruyorum. Tatil için Antalya’ya gitmiştim. Orada 1 hafta kaldıktan sonra cuma günü sabah erken saatte yola çıktık ve öğlen 12’ye doğru izmir’e geldik.

O gün akşama kadar, hiçbirşey yoktu. Hatta gece saat 11’e kadar herşey yolundaydı. Ta ki arkadaşla dolaşırken midemin bulantısı başlayana kadar.

Cuma gecesi sabaha sürekli kustum. Uyuyamadım. Cumartesi günü de bütün gün sürekli uyudum ve hiçbirşey yemedim. Pazar günü çok az birşeyler yedim.

Bu hastalığı nereden kaptığımdan tam olarak emin değilim. Ama aynı şekilde babam da hastalandı ve antalyadan bazı tanıdıklarda da bu tarz şikayetleri olan kişiler varmış. Emin olmamakla birlikte belki içtiğimiz sulardan kaynaklanan bir sebep olabilir.

Bugün en azından daha iyiyim. İştahım fazla yok ama 1-2 gün içinde kendimi toparlarım herhalde…

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

2 yorum

 1. Ece

  Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Yazı çok eski. Fakat yine de teşekkür ederim. 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Tatile Çıkıyorum…

1 haftalığına tatile şehir dışına çıkıyorum. O zamana kadar yazılarıma ara vereceğim. Geri geldiğimde kaldığım yerden yazılarımı yazmaya devam edeceğim.

Kapat