Atatürk

Tamindir.com Bloguma Sponsor Oldu

Son zamanlarda tamindir.com ismini daha sık telaffuz eder oldum. Kendilerinden bu zamana kadar 1 yıllık Eset Smart Security 5 lisansı ve çekilişten kazandığım hediyeler var. Burada kazandığım hediyelerden daha önemlisi, kendilerine gönderdiğim maillere verdikleri hızlı cevaplar ile ilgili ve alakalı olmaları oldu. Belki sizin de dikkatinizi çekmiştir. Sponsor olduğu bloglara da ayrıca ufak tefek çeşitli hediyeler gönderiyorlar.

Bir firmadan beklenebilecek hemen her türlü davranışı kendilerinde gördüm. Bu konuda Tamindir’de çalışan bütün arkadaşları buradan bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Bloguma sponsor olduğu için de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Comments of this post

Faik Emre YILMAZ

Faik Emre YILMAZ
12 Haziran 2012

Sponsor olmaları için hangi mail adreslerine attınız maili ? Birde şart olarak sizden istedikleri birşey oldu mu. Tebrikler bu arada 🙂

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
12 Haziran 2012

Teşekkürler. Mail atmadım. Twitter\’da Tamindir ile ilgili bir twit attım sonuna @Tamindir ekledim. Sitemi kontrol etmişler ve kendileri mail attılar. Blogumun uygun olduğunu söylediler. Yani şart olarak bir şey istemediler ama sanırım sitenin değerlerinin iyi olması gerekiyor.

oyun

oyun
16 Haziran 2012

Tam İndir comu tebrik etmek lazım.Boşa harcanacak reklam maliyetleri yerine bloglara can suyu vererek hem onları kalkındırıyor hem de kednilerine etkili geri dönüşümler alıyorlar.

alışveriş

alışveriş
30 Haziran 2012

Bende tebrik ederim. bu çalışması gerçekten çok önemli. bu desteği sayesinde dönüşümleri kendilerine fayda sağlıyor.

Z..

Z..
08 Kasım 2017

Babasının hayrına sponsor olmuyor. Kaliteli referans linkler alabileceği bloglara sponsor oluyor. Win win durumu kısaca.