«

»

Haz 08

Tamindir.com Bloguma Sponsor Oldu


Son zamanlarda tamindir.com ismini daha sık telaffuz eder oldum. Kendilerinden bu zamana kadar 1 yıllık Eset Smart Security 5 lisansı ve çekilişten kazandığım hediyeler var. Burada kazandığım hediyelerden daha önemlisi, kendilerine gönderdiğim maillere verdikleri hızlı cevaplar ile ilgili ve alakalı olmaları oldu. Belki sizin de dikkatinizi çekmiştir. Sponsor olduğu bloglara da ayrıca ufak tefek çeşitli hediyeler gönderiyorlar.

Bir firmadan beklenebilecek hemen her türlü davranışı kendilerinde gördüm. Bu konuda Tamindir’de çalışan bütün arkadaşları buradan bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Bloguma sponsor olduğu için de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

4 yorum

Yorumu formunu geç

 1. Faik Emre YILMAZ

  Sponsor olmaları için hangi mail adreslerine attınız maili ? Birde şart olarak sizden istedikleri birşey oldu mu. Tebrikler bu arada 🙂

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Teşekkürler. Mail atmadım. Twitter\’da Tamindir ile ilgili bir twit attım sonuna @Tamindir ekledim. Sitemi kontrol etmişler ve kendileri mail attılar. Blogumun uygun olduğunu söylediler. Yani şart olarak bir şey istemediler ama sanırım sitenin değerlerinin iyi olması gerekiyor.

  [Cevapla]

 2. oyun

  Tam İndir comu tebrik etmek lazım.Boşa harcanacak reklam maliyetleri yerine bloglara can suyu vererek hem onları kalkındırıyor hem de kednilerine etkili geri dönüşümler alıyorlar.

  [Cevapla]

 3. alışveriş

  Bende tebrik ederim. bu çalışması gerçekten çok önemli. bu desteği sayesinde dönüşümleri kendilerine fayda sağlıyor.

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
linux-komutlari
Linux’te Takılan Programınızı 6 Yöntemle Kapatın

Windows'ta cevap vermeyen veya takılan uygulamaları kapatmak için Ctrl + Alt + Del tuş kombinasyonunu kullanıyoruz. Fakat bu her zaman...

Kapat