«

»

Eyl 10

Sabah Sabah Bana Gelen Maillerden Biri…


Sabah sabah birisi çatacak yer aradı herhalde. Bana abuk subuk bir mail atmış. Maile atmak yetmemiş, bir de iki sayfaya yorum olarak göndermiş aynısını..Bu kişi ile ilgili muhtemel bazı tahminlerim var.
Altta yazdıklarını görebilirsiniz.

1- Sanırım Bu kişi Windows taraftarı. Örneğin yazdığı şu cümle; (sen kimsin de böyle yorumlar ekliosım yok ubantu falan..windowsu bitirdin herhalde)

2- Filmler hakkında yazdığım yorumları çekemeyen birisi veya benim beğenmediğim filmleri bu kişi beğenmiş herhalde ve onlar hakkında da yorum yazmış. (gerizekalı bi tipsin zaten..o filmlere yaptıgın yorumlar ne öyle? hiç bir filimi beğenmemişsin ki?)

3- Bu kişi tipimi de beğenmemiş. (ne angut herifmişsin sen ya… bu site ne? bu sitenin amacı ne? gerizekalı bi tipsin zaten).

4- Son yazdıkları da burada (hakketten kusura bakma da millet yemek aş derdinde sen bunlarla mı uğraşıyosun? oturup yazıyosun bi de… bravo valla.. izmirden senin gibi bi angut çıkmış).

Ben bu yazdıkları şeylere buradan yanıt vereyim.

1- Windowsu bitirmiş filan değilim. Sadece Windows kullanırken zevk almıyorum artık. Bilgisayarımda hala Windows kurulu ve çok nadir de olsa kullanmaktayım. Hiçbir işletim sistemine karşı veya işletim sistemini yapan kişilere karşı bir kin veya nefret beslemiyorum.

2- Bu film meselesi sadece zevk işi. Ben izlemişim. Beğenip beğenmediğimi yazmışım. Bir başkası filmi izleyip beğenebilir. Başkaları benim yorumumu okusun da o beğenmediğim filmleri izlemesin gibi bir gayret içinde değilim.

3- Tipime laf etmişsin. Bunun beni bağlayan bir tarafı yok. Tipimden o kadar nefret ediyorsan öteki dünyada bunu Allah’a söylersin. Bana değil. Sonuçta hepimizi yaratan O. Ayrıca insanları dış görünüşlerine göre ve daha o kişiyi tanımadan böyle yorumlar yapmak da pek hoş değil. Ayrıca sitenin amacını bilmiyor olman normal. Çünkü Hakkımda kısmını girip okumayınca sitenin amacını da insan kavrayamaz haliyle…

4- Bu son yazılanlara diyecek pek bir sözüm yok. Sitemi beğenmediysen kapının yerini biliyorsun arkadaş. Bak bilmiyorsan ben sana şöyle diyeyim. Girdiğin siteler tarayıcılarda sekmeler halinde açılır. Benim sitemin üzerindeki sekmede X butonu olur. Ona tıklarsın ve bir daha siteyi ziyaret etmezsin.

NOT: Bu yazıyı buradan yazmamın nedenine gelince, beni bu tarz abuk subuk maillerle lütfen rahatsız etmeyin. Siteyi beğenmiyorsanız çıkın gidin. Kimseyi bu siteye zorla sokmuyorum!!

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

2 yorum

  1. ceyda

    iyi gönderme herkez haddini bilsin demi ama;)

    [Cevapla]

  2. erkan

    Böylelerini meydan da toplayıp ibret olsun diye ıslatıp ıslatıp doveceksin :))

    [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Ubuntu Yazı Dizisi 1

Sizlere daha önce Ubuntu Yazı Dizisi ile İlgili Açıklama yapmıştım. Bugün 1. kısmını hazırladım. Aslında bana göre çok kısa bir...

Kapat