Atatürk

PolatBuyukarslan.CoM – 2 Yaşında

PolatBuyukarslan.com bugün itibariyle 2 yaşında. 2 senenin bu kadar çabuk geçtiğine insanın inanası gelmiyor. Sanki daha dün siteyi açmışım gibi hissediyorum. Bu geçen iki sene içerisinde iyi veya kötü bir çok yazı yazdım. Kısa bir istatistik verecek olursam, 146 yazı yazılmış ve 374 yorum yapılmış. Şu anda sitemin aylık ziyaret sayısı 4.300 civarında. Bu sayıya iki senede ulaştığım için çok da iyi bir rakam olduğunu düşünmüyorum. O yüzden site 3 yaşına basana kadar hedefim bu sayıyı 10.000’e veya üstü bir sayıya çıkarmak. 1 sene sonra bu hedefime ne kadar ulaştığımı hep birlikte göreceğiz. Ayrıca sitenin 3. yaşına özel bazı sürprizlerim de olacak. Takipte kalın derim 🙂

Yazdığım yazıları okuyan ve yorum yazan herkese çok teşekkürler. Sizler yazılarımı okuduğunuz ve yorum yazdığınız sürece ben de elimden geldiğince sizlere faydalı yazılar yazmaya çalışacağım.

Bu arada sitemin ikinci yaş gününün seçimlere denk gelmesi de bugüne belki de daha farklı bir anlam kattı. Ben de sabahın ilk saatlerinde hemen oyumu kullandım. Bugün hangi parti birinci seçilirse seçilsin, ülkemiz için en hayırlısı neyse onun olmasını diliyorum.

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!