Banner

Polatbuyukarslan.com’a Mobil Cihazlardan Bağlanın

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Artık yeni çıkan akıllı telefonlar (smartphone’lar) sayesinde istediğiniz yerden ( özellikle kablosuz ağların olduğu yerlerden ) internete bağlanabilme imkanınız var. Ülkemizde de bu durum gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Artık insanlar diledikleri zaman internete bağlanmaya veya o an oturdukları bir kafeterya, restoran ve bunun gibi yerlerde ücretsiz kablosuz internet bulunması da bu tarz telefonların talep görmesindeki etkenlerden biri.

Bugün A2 Blog’da gördüğüm bir yazı sayesinde WordPress için WPTouch isimli bir eklenti olduğunu öğrendim. Bu eklenti sayesinde polatbuyukarslan.com’a iPhone, iPod Touch, Android ve Blackberry Storm marka telefonlardan bağlanabilirsiniz. WPTouch eklentisini kurmak da diğer wordpress eklentilerini kurmakla aynı. Resmi sitesinden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Elimde bu cihazlardan olmadığı için sitemin nasıl göründüğüyle ilgili resim çekip yayınlayamıyorum. Ülkemizde en çok ilgi çeken telefonlardan birisi iPhone. Eğer elinizde iPhone veya iPod Touch, Android veya Blackberry Storm marka telefonunuz varsa ve polatbuyukarslan.com’un nasıl göründüğüyle ilgili birkaç resim çekip bana gönderirseniz bu yazının altında yayınlamayı düşünüyorum.

Share Button

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!

Önceki yazıyı okuyun:
Kuşadası – Milli Park – Kalamaki Kanyon

25 Nisan'da sizlere, gezmeye gittiğimiz Sığacık-Teos'ta yaptığımız piknikten bahsetmiştim. Dün de Kuşadası-Millipark-Kalamaki Kanyon'da hayatımda yaptığım en uzun ve zorlu yürüyüşümü...

Kapat