«

»

Ara 31

PolatBuyukarslan.com PCNet Dergisi’nde


Bir süre önce Chip dergisinde sitem yayımlanmıştı. O yazıya BURADAN ulaşabilirsiniz. Bugün PCNet dergisinin Ocak 2011 sayısını aldım. Dergiyi aldıktan sonra ilk baktığım sayfa tabi ki Piri Reis’in sayfası oldu. PCNet dergisi Piri Reis sayfasında sitemi ilk sırada yayımlamışlar. Görünce şaşırmadım desem yalan olur. Benim için yeni yıl hediyesi gibi bir şey oldu. Buradan bütün PCNet çalışanlarına sitemi yayımladıkları için teşekkürlerimi ediyor ve hepsinin yeni yılını kutluyorum.

Dergide yayımlanan açıklama şu şekilde: Polat Büyükarslan, blog’unda film yorumlarından gezi ve yürüyüş yazılarına kadar geniş bir yelpazeden içerik yayınlıyor. Blog’da teknoloji ve web konularının ağırlıkla yer aldığını söyleyebiliriz.

Resmi gönderen kultabagi.com sitesi sahiplerine de buradan çok teşekkür ederim.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

5 yorum

Yorumu formunu geç

 1. İnsanoğlu

  Mutluluk paylaştıkça çoğalır. Nezaketiniz için Teşekkürler, Başarılar.

  [Cevapla]

 2. bilgi

  benim sitemin de o hale gelebilmesi ve chip'e falan yayınlanabilmesi için ne olması gerekli

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Sitem hem Chip'te hem de PCnet'te yayınlandı. İkisi için de öyle özel bir çaba sarfetmedim. Sadece bildiğim konularda yazdım. Bu arada senin site için şunu söyleyebilirim. Çok fazla farklı kategorilerde yazılar yazma. Yani en azından kategorilerde birbirine yakınlık olsun. Çok uç noktalarda kategoriler seçme. Ben de zamanında farklı farklı kategorilerde yazıyordum. Baktım iyice kötü görünmeye başladı. Kategorileri azalttım ve sitede ne olmasını istiyorsam o konularda yazıyorum. Kendine bir hedef belirlersen ve o doğrultuda ilerlersen Chip ve PCnet'te yayınlanmak zor olmayacaktır. Kısacası hangi konuda bilgili olduğunu insanlara hissettir. Bunu yaparsan seni takip edeceklerdir.

  [Cevapla]

 3. SelamOradaki.Net

  Hayırlı olsun 🙂

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Teşekkürler. 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Truva Linux – Türkiye’nin İşletim Sistemi

Daha önceden ismini birkaç kez duyduğum bir GNU/Linux dağıtımı olan Truva Linux hakkında siteye bir yazı eklemeye karar verdim. Kendi...

Kapat