Atatürk

PolatBuyukarslan.com PCNet Dergisi’nde

Bir süre önce Chip dergisinde sitem yayımlanmıştı. O yazıya BURADAN ulaşabilirsiniz. Bugün PCNet dergisinin Ocak 2011 sayısını aldım. Dergiyi aldıktan sonra ilk baktığım sayfa tabi ki Piri Reis’in sayfası oldu. PCNet dergisi Piri Reis sayfasında sitemi ilk sırada yayımlamışlar. Görünce şaşırmadım desem yalan olur. Benim için yeni yıl hediyesi gibi bir şey oldu. Buradan bütün PCNet çalışanlarına sitemi yayımladıkları için teşekkürlerimi ediyor ve hepsinin yeni yılını kutluyorum.

Dergide yayımlanan açıklama şu şekilde: Polat Büyükarslan, blog’unda film yorumlarından gezi ve yürüyüş yazılarına kadar geniş bir yelpazeden içerik yayınlıyor. Blog’da teknoloji ve web konularının ağırlıkla yer aldığını söyleyebiliriz.

Resmi gönderen kultabagi.com sitesi sahiplerine de buradan çok teşekkür ederim.

Comments of this post

İnsanoğlu

İnsanoğlu
05 Ocak 2011

Mutluluk paylaştıkça çoğalır. Nezaketiniz için Teşekkürler, Başarılar.

bilgi

bilgi
21 Aralık 2011

benim sitemin de o hale gelebilmesi ve chip'e falan yayınlanabilmesi için ne olması gerekli

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
21 Aralık 2011

Sitem hem Chip'te hem de PCnet'te yayınlandı. İkisi için de öyle özel bir çaba sarfetmedim. Sadece bildiğim konularda yazdım. Bu arada senin site için şunu söyleyebilirim. Çok fazla farklı kategorilerde yazılar yazma. Yani en azından kategorilerde birbirine yakınlık olsun. Çok uç noktalarda kategoriler seçme. Ben de zamanında farklı farklı kategorilerde yazıyordum. Baktım iyice kötü görünmeye başladı. Kategorileri azalttım ve sitede ne olmasını istiyorsam o konularda yazıyorum. Kendine bir hedef belirlersen ve o doğrultuda ilerlersen Chip ve PCnet'te yayınlanmak zor olmayacaktır. Kısacası hangi konuda bilgili olduğunu insanlara hissettir. Bunu yaparsan seni takip edeceklerdir.

SelamOradaki.Net

SelamOradaki.Net
29 Temmuz 2012

Hayırlı olsun 🙂

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
29 Temmuz 2012

Teşekkürler. 🙂