«

»

May 26

PolatBuyukarslan.com Artık Dmoz.org’da!


Şu an itibariyle sitem dmoz.org’a kayıtlı durumda. Fakat tek bir sorun var. Siteyle ilgili açıklama kısmını farklı yazmışlar. Benim girdiğim açıklama uygun görülmedi sanırım. Gerçi yazdığım açıklama da şuydu. Polat Büyükarslan’ın kişisel web günlüğü.

Kendi yazdıkları açıklama ise; Yazarın sinema, teknoloji, sinema ve genel konular üzerine yazılarına yer verdiği web günlüğü.

Neyse en azından uzun bir süre bekledikten sonra dmoz.org’da yerimizi aldık. Sanırım açıklamayı değiştirme kısmı daha kolay olur.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook, Friendfeed ve Twitter Blog Yazmayı Etkiliyor Mu?

Kendi adıma bu sorunun cevabını “Evet” olarak yanıtlayabilirim. Facebookta video izlemek/paylaşmak, Friendfeed ve Twitter'da çok fazla vakit geçirmenin blog yazmayı...

Kapat