«

»

Haz 12

PolatBuyukarslan.Com – 4 Yaşında


4-years

4 yıl önce bugün blog yazarlığına ilk adımımı attım. O zamandan beri çok sık olmasa da mümkün olduğunca yazmaya çalıştım. Yazmaya ara verdiğim zamanlar da oldu. Bugünlere kadar geldik.

Bu süre zarfından elimden geldiğince insanları, yazdığım yazılarla bilgilendirmeye çalıştım. Yaptığım yardımlara karşılık teşekkür yorumları/mailleri de aldım. Zaten aldığım bu teşekkürler sayesinde 4 sene boyunca yazmaya devam ettim.

İnşallah fırsat buldukça da yazmaya devam edeceğim. Ta ki siz takip etmeyi ve yorumlarınızla desteklemeyi bırakana kadar…

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

4 yorum

Yorumu formunu geç

 1. Serdar Kara

  Tebrik ederim!
  4 yıl boyunca kişisel blog yazmak kolay iş değil. Başarının devamını dilerim.

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Teşekkür ederim.

  [Cevapla]

 2. Burak İşci

  Tebrik ederim kardeşim, daha önünde uzun yıllar var 🙂

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Teşekkürler. İnşallah 🙂

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Profesyonel Aşçılık Kursu – 1. Hafta 3. Gün

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun üçüncü gününde mutfaklarda iş sağlığı ve güvenliği ve gıda satın alma konularıyla ilgili bilgi edinildi.

Kapat