Banner

Kaspersky Internet Security 2011 İzlenimlerim

Kaspersky Internet Security 2011 lisansı kazandığım süreden beri 2 hafta geçti. Sizlere izlenimlerimden bahsetmek istiyorum. Siteyi uzun süredir takip edenler bilirler. Eski laptopumu sattıktan sonra bilgisayar olarak elimde sadece netbook var. Lisansı kazandıktan sonra, kuruluma başlamadan önce kafamdaki düşünce “Kaspersky netbooku kesin kastıracak ve kurduktan sonra büyük ihtimalle silmek zorunda kalacağım” idi. Kurulumdan sonraki performansı görünce açıkçası şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Uzun süre önce Kaspersky’i kısa süreliğine de olsa kullanmış ve kastırdığı için bilgisayardan kaldırmıştım. Netbook’ta bu kadar iyi performans alacağımı tahmin etmiyordum.

Siz de internette Kaspersky ile ilgili söylenenleri duymuşsunuzdur. Kaspersky’i sevmeyen herkesin hemfikir olduğu nokta bilgisayarı yavaşlatmasıydı. Görünüşe göre Kaspersky kendini geliştirmiş. Şu anda tek sıkıntım AverTV VolarGO ile TV izleyeceğim sırada Kaspersky’i kapatmam gerekiyor. Onun dışında zaten olumsuz bir yanı yok. Bu da zaten Kaspersky’den kaynaklanan bir olumsuzluk değil. Ayrıca hayatımda ilk defa orijinal anti-virüs kullanıyorum. Orijinal kullanmanın keyfi de başkaymış. 🙂 Size de tavsiye ederim.

Share Button

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!

Önceki yazıyı okuyun:
Kaspersky Kurulumunda Uyumsuz Program Sorunu ve Çözümü

Kaspersky'i kurarken yaşadığım bir sorundu bu. Kurulum sırasında bilgisayarda uyumsuz bir program olduğu ve bu programın kaldırılmadan işleme devam edilemeyeceğini...

Kapat