Banner

Kamil Koç’la Yolculuk Deneyimim

kamil-koc-otobusu

Antalya-Manavgat‘a yaptığım yolculuklar genellikle Pamukkale ile olmuştur. Bir değişiklik olsun dedim ve internetteki yorumları da dikkate alarak Kamil Koç ile gitmeye karar verdim.

Kamil Koç ile yaptığım yolculuk hem iyi hem de kötüydü diyebilirim. Giderken gayet güzel ve sorunsuz bir yolculuk geçirdim. Kamil Koç otobüsündeki koltuk arkası TV’ler sorunsuz çalışıyordu. Manavgat’a giderken tek sıkıntı Isparta üzerinden gittiği için yol süresi biraz uzundu. Manavgat’tan dönüşteyse TV’lerde ilk başta sinyal kesintisi oldukça fazlaydı. Öğleden sonra TV’lerde sorun çıktı ve bir süre TV’siz yolculuk ettik. İzmir’e dönerken çok keyifli bir yolculuk yapmadığımı söyleyebilirim. Bu arada gidiş ve dönüş sırasında bindiğim otobüs aynıydı. Binmeden önce her ihtimale karşı otobüsün plakasına bakmıştım.

Kamil Koç’a verdiğim puan: 7/10

Kısmet olursa daha sonra Kamil Koç’un rahat hattını da denemeyi düşünüyorum.

Sizin otobüs yolcuğunda tercih ettiğiniz veya kesinlikle tercih etme dediğiniz bir firma var mı?

Dönüş yolculuğumdaki tek keyifli şey Suit Park Tesisleri’nde mola verdiğimizde gördüğüm tatlı yavru köpeklerdi. Mutlaka izleyin. 🙂

Share Button

Comments of this post

Mumin

Mumin
12 Mart 2014

Ben sık sık Kamil Koç kullanıyorum. Rahat hat da oldukça iyi. Fakat yolkart ile ilgili anlamsız şeyler görüyorum. Onları da yazmıştım daha önce.

Kamil Koç Yolkart'ın sunduğu indirimler ne kadar anlamlı? http://blog.erakbas.com/kamil-koc-indirim-karti#a

[Cevapla]

murat yücel

murat yücel
18 Nisan 2014

Kamil Koç son iki yılda çok bozdu. Zaten baba şirketini de sattılar bu sene. Daha da iflah olmaz. Pamukkaleden devam ediyoruz.

[Cevapla]

Önceki yazıyı okuyun:
Wyndham İzmir Özdilek Stajı 4. Hafta

Stajın 4. haftasında izin günümden sonraki 4 gün boyunca Sıcak'taydım. Sıcak'taki son günüm 24 Kasım pazar akşamıydı. Gece iş çıkışı...

Kapat