Atatürk

Kamil Koç’la Yolculuk Deneyimim

kamil-koc-otobusu

Antalya-Manavgat‘a yaptığım yolculuklar genellikle Pamukkale ile olmuştur. Bir değişiklik olsun dedim ve internetteki yorumları da dikkate alarak Kamil Koç ile gitmeye karar verdim.

Kamil Koç ile yaptığım yolculuk hem iyi hem de kötüydü diyebilirim. Giderken gayet güzel ve sorunsuz bir yolculuk geçirdim. Kamil Koç otobüsündeki koltuk arkası TV’ler sorunsuz çalışıyordu. Manavgat’a giderken tek sıkıntı Isparta üzerinden gittiği için yol süresi biraz uzundu. Manavgat’tan dönüşteyse TV’lerde ilk başta sinyal kesintisi oldukça fazlaydı. Öğleden sonra TV’lerde sorun çıktı ve bir süre TV’siz yolculuk ettik. İzmir’e dönerken çok keyifli bir yolculuk yapmadığımı söyleyebilirim. Bu arada gidiş ve dönüş sırasında bindiğim otobüs aynıydı. Binmeden önce her ihtimale karşı otobüsün plakasına bakmıştım.

Kamil Koç’a verdiğim puan: 7/10

Kısmet olursa daha sonra Kamil Koç’un rahat hattını da denemeyi düşünüyorum.

Sizin otobüs yolcuğunda tercih ettiğiniz veya kesinlikle tercih etme dediğiniz bir firma var mı?

Dönüş yolculuğumdaki tek keyifli şey Suit Park Tesisleri’nde mola verdiğimizde gördüğüm tatlı yavru köpeklerdi. Mutlaka izleyin. 🙂

Comments of this post

Mumin

Mumin
12 Mart 2014

Ben sık sık Kamil Koç kullanıyorum. Rahat hat da oldukça iyi. Fakat yolkart ile ilgili anlamsız şeyler görüyorum. Onları da yazmıştım daha önce.

Kamil Koç Yolkart'ın sunduğu indirimler ne kadar anlamlı? http://blog.erakbas.com/kamil-koc-indirim-karti#a

murat yücel

murat yücel
18 Nisan 2014

Kamil Koç son iki yılda çok bozdu. Zaten baba şirketini de sattılar bu sene. Daha da iflah olmaz. Pamukkaleden devam ediyoruz.

metin

metin
03 Mayıs 2018

29 Nisan gece 00:30 seferine internet üzerinden misafirlerim için aynı tarihin öğlen saatlerinde Antalya-Bursa seferine bilet satın aldım.Gece 12 sıralarında Antalya otogardaki Kamil Koç bankosuna varıp bana herhangi bir mesaj ve mail gelmediği için biletlerin kesilmesini istedim. Bankoda ki personel direkt otobüse geçmemizin gerektiğini söyleyip bilet kesmedi.Otobüse varıp hereket etmesini beklemeye başladık.Bir süre sonra misafirlerime ait olduğunu düşündüğümüz koltuklara başka yolcular oturunca tekrar bankoya gidip durumu anlattıktan sonra beni başka bir personele yönlendirdiler.
Yanlız karşı taraf kim gönderdi neden gönderdi niye gönderdi sitem yapıp bankoya broşurü koyup parmakla üzerine tıklayıp müşteri hizmetleri ile görüşmemi haykırmaya başladı; sistemden bakmayıp sorunun ne olduğunu anlamayıp çözmeye çalışmadan.Bende doktor olduğumu ve cahil olmadığımı, bu şekilde davranmamasını söyleyip yanındaki başka personele durumu anlatmaya çalıştım.Sistemden bakıp herhangi bir kayıt olmadığını ve müşteri hizmetleri ile görüşmemi sinirli bir şekilde söyledi. Bende otobüs kalmak üzere olup müşteri hizmetleri olayı çözene kadar otobüs kalkacağını söylediğimde broşürü üzerime fırlattı, bende geri fırlatınca ağır hakarette bulunup üzerime saldırıp tişortumu yırttı. Sonrasında personel diğer personeller ile beraber yırtılmış olan tişortumdan tutup bankonun içine çekmeye çalıştılar. Kendimi arkaya atınca şirken telefonlarını üzerime atmaya başladılar.
Polise gitmek istediğimde yanımdaki eşim çocuğun çok korktuğunu ve misafirlerin tedirgin olduğunu söyleyip vargeçtirdi.
Kamil Koç gibi büyük bir şirkette personel nasıl bu şekilde davranabilir…Ohalin olduğu ve sağda solda bomba saldırıları olan zamanda kimlik istemeden otobüse nasıl alabilirler….
Aradan 1 hafta geçmesine rağmen hala kaburgalarım ağırmakta.
Kamil Koçtan taleplerim:
1) Kamera kayıtlarına bakılıp bana saldıran personellerin tazminatsız iş feshi.
2)Benden resmi bir özür dilenmesini.
3)Çalışanlarına çekidüzen verilmesi.