«

»

Ağu 29

Gözlük Kullanmaya Başladım


Uzun süredir uzağı görmekte ( özellikle yazıları okurken ) zorluk çekiyordum. Yazıları okurken hafif bulanıklaşma ve iç içe geçme gibi bir durum söz konusuydu. Ayrıca okumaya çalışırken gözlerimi kıstığım için bir süre sonra ağrı da yapıyordu. Sulanma vesaire de cabası. Bugün göz doktoruna gidip muayene oldum. Ben sadece miyobum olduğunu zannediyordum. Aynı zamanda astigmatım da varmış. İkisinin değeri de 0,25. Doktor ayrıca gözlerimin kanlandığını söyledi ve onun için de göz damlası yazdı.

Muayeneden sonra iki dükkan gezdikten ve zor da olsa beğendiğim iki gözlük arasında seçim yaptıktan sonra gün biterken gözlükler elimdeydi. Gözlüğü ilk taktığımda bir süre garip geldi. Tabi ki bununla birlikte de bir rahatlama. Hatta gözlüğü taktıktan bir süre sonra dışarıda bir büfenin önündeki dergileri okumaya çalıştım ve her zaman yaptığım gibi gözlerimi kısmaya çalıştım. Gözümde gözlük olduğundan durumu fark etmem zor olmadı. 🙂 Onca süre görmemişim, görmeye çalışmışım.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
HTML Dersi – 3

HTML derslerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu üçüncü derste, önemli bir konu olan tablolardan bahsettim. Daha önce de dediğim gibi...

Kapat