Atatürk

Eset Smart Security Lisansı ve Google Pagerank

çekilişBugün ilk olarak öğle saatlerinde Tamindir.com sitesinin düzenlediği çekilişte Eset Smart Security Lisansı kazandığımı öğrendim. Buradan bir kez daha bu çekilişi düzenleyen Tamindir ekibine teşekkür ediyorum. 2012’ye girdiğimizden beri bu kazandığım üçüncü lisans oldu. Bundan önce Urex Video Converter ve Videomizer 2 lisansı kazanmıştım. Geçtiğimiz sene bilgisayarımı Kaspersky Internet Security korurken bu sene Eset Smart Security ile yola devam edeceğim.

Bugünün ikinci güzel haberi ise uzun süredir beklediğim bir şeydi. Google neredeyse 1 yıldır sitemde Pagerank değerini değiştirmemişti. Bugün pagerank güncellemesi geldi ve Pagerank 1’den 2’ye çıktı. İnsanın emeklerinin karşılığını alması güzel şey. Benim için Pagerank’ten daha önemlisi sitedeki yazılara yorum yazılması. Zaman ayırıp yorum yazan kişilere de ayrıca çok teşekkürler.

Comments of this post

İslam

İslam
14 Şubat 2012

Emekler karşılıksız kalmaz , illlaki bir yerden bir şekilde gelir merak etme sen hocam 🙂

Mehmet Emre Baş

Mehmet Emre Baş
19 Şubat 2012

Çok şanslı bir insansın vallahi. 🙂

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
21 Şubat 2012

Sağ olasın Mehmet 🙂 Senin site olmasaydı Kaspersky’ı kazanamazdım 🙂

Tamindir.com Bloguma Sponsor Oldu |

Tamindir.com Bloguma Sponsor Oldu |
08 Haziran 2012

[…] zamanlarda tamindir.com ismini daha sık telaffuz eder oldum. Kendilerinden bu zamana kadar 1 yıllık Eset Smart Security 5 lisansı ve çekilişten kazandığım hediyeler var. Burada kazandığım hediyelerden daha önemlisi, […]