«

»

Ağu 19

Cahillik, Bilgisizlik, Çaresizlik…


Normalde böyle bir yazı yazmayı düşünmüyordum. Ama okuyunca dayanamadım.

Bugün Teakolik isimli siteyi gezerken Var mısın ? Yok musun ? Başvuru göndermeyiniz..! isminde bir yazı dikkatimi çekti. Yazısında Burak Budak isimli arkadaşın sitesine de link vermiş. Oradaki yorumları okudum.

Durum gerçekten içler acısı. Kendimi tutamadım. İster istemez güldüm. Bir yandan da insan üzülüyor tabi ki bunları görünce. İnsanlar parasızlıktan ne yapacağını şaşırmış ve bu arkadaşın kendi sitesinde yarışmayla ilgili yazdığı yazının altına yazılan o kadar çok yorum var ki. Kimisi cep telefon numarasını bile yazmış.

Sanırım yazdığım bu yazının başlığı olayı özetler nitelikte. Çaresizlikten insanlar girdikleri sitelerdeki yazıları dahi okumayıp, yazının altına her türlü bilgilerini yazıyorlar ve yazdıkları sitenin sahibinin bile Acun olduğuna inanıyorlar herhalde. Site sahibinin özellikle durumu açıklar nitelikte yazdığı yorumdan sonra bile yazılar hep aynı şekilde. İnsanlar hastalıklarından, çektiği sıkıntılardan bahsetmişler.

Daha fazla bu konuda konuşmanın çok da bir anlamı yok.

Ben en iyisi daha fazla konuşmayıp size Burak’ın konuyla ilgili yazısının linkini vereyim.

http://www.burakbudak.com/acun-medya-acun-ilicali-varmisin-yokmusun-yarismasi

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Firefox’ta Kullandığım Eklentiler

Bu yazımda sizlere Firefox'ta kullandığım eklentilerden bahsedeceğim. Aşağıdaki liste alfabetik sıraya göre yazılmıştır.

Kapat