Atatürk

AÖF – Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü

aof-fotografcilik-ve-kameramanlik

Uzun zamandır kendimi Fotoğrafçılık konusunda geliştirmeyi, işin detayına inmeyi, yani kısacası öğrenmeyi istiyordum. AÖF İşletme bölümünü bitirdikten sonra üçüncü üniversite olarak tercihimi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden yana kullandım.

Konulara kabaca göz gezdirdim. Derslere çalışmanın keyifli olacağı az çok belli. Kafamda bazı planlar var. Uzun vadede bu planlarıma katkı sağlayacağını düşündüğüm bir bölüm. Bölüme ek olarak fotoğrafçılık üzerine anlatım yapan Youtube kanallarını da takibe alacağım. Bildiğiniz ve takip ettiğiniz, önerebileceğiniz yerli veya yabancı (özellikle yabancı olsa daha iyi olur) Youtube kanalları varsa yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

Comments of this post

e-vren ;)

e-vren ;)
29 Eylül 2015

Merhaba Polat. Kaç yıldır ben de bu bölümü okumaya niyetlenirim ama her kayıt yılı ya kaydı kaçırırım ya da kayda gitmeye üşenirim 😉 Hatta derslere istanbul ü.de girip giremeyeceğimi bile AÖF’ü arayıp sormuştum. Çünkü teorik değil bire bir etkileşimli bir fotoğrafçılık eğitimi istemiştim. Bu arada bölümün AÖF kitaplarının çok çok iyi olduğunu duymuştum hocalarımdan.

Youtube’da Kutay Kösem’in videolarını seyretmeni tavsiye ediyorum. Onun kanalına aboneyim.

2 yılın ardındam tekrar yayına soktuğum fotoğraf blogu http://www.fotografevreni.net şu an test yayınında. Onunla da ilgili önerilerin olursa değerlendirmek isterim.

Kolaylıklar diliyorum

P_Buyukarslan

P_Buyukarslan
30 Eylül 2015

Kitapların konu anlatımları çok iyi. Ben memnunum.

Kutay Kösem'i kendisi askere gitmeden önce takibe almıştım. Ben de o zamandan beri aboneyim . 🙂

Fotoğraf blogunun tasarımını beğendiğimi söyleyemem. Yani bir fotoğraf bloguna yakışacak kalitede değil. Tabii ki bu benim fikrim. 🙂

Teşekkürler