«

»

Nis 23

Son Buluşma Belgeselini İzledim (2008)


son_bulusma_belgesel

Kurtuluş savaşı gazilerimizden Ömer Küyük (Nişancı Er), Veysel Turan (Sıhhiye Onbaşı) ve Yakup Satar’ı (Süvari Çavuş) izlerken, onların çektiği sıkıntıları dinlerken, bu ülkenin ne zorluklarla kazanıldığını bir kez daha anladım.

Aklımda en çok yer edenlerden biri Yakup Satar’ın kurtlanan yemeği, doktora da danışarak yediklerini ve çektikleri silah sıkıntısını anlattığı kısımlarda içim cız etti.

Belgeselle ilgili çok fazla şey söyleyebilirim. Ama aranızda belgeseli izleyecek kişiler olabileceğini varsayarak belgeselle ilgili daha fazla şey anlatmak istemiyorum.

Kesinlikle izlenmesi gereken bir belgesel.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 1. Vural Egemen Sarıgöz

  Bir zamanlar ''izleyeceklerim listesi'' ndeydi ancak bu paylaşımınızı okuduktan sonra ihmal ettiğimi fark ettim. İlk film izleme etkinliğimizin liste başına başına bu belgeseli koydum. Teşekkürler.
  ''Geçmişini bilmeyenler geleceğine yön veremezler.''

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Rica ederim. İzledikten sonra iİzlemek isteyenlere veya izlemeyi düşünenlere yardımcı olması amacıyla belgeselle ilgili yorumunuzu da bu yazının altına yazarsanız çok sevinirim.

  [Cevapla]

  P_Buyukarslan Yanıtladı:

  Rica ederim. İzledikten sonra iİzlemek isteyenlere veya izlemeyi düşünenlere yardımcı olması amacıyla belgeselle ilgili yorumunuzu da bu yazının altına yazarsanız çok sevinirim.

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Google Chrome ile Engellenen Sitelere Nasıl Girilir?

Haberlerden sıkça duyduğumuz “falanca siteye erişim engellendi” gibi olaylar ülkemizde çok fazla yaşanıyor. Bir veya birkaç kişinin Youtube'a bazı videolar...

Kapat