«

»

Haz 30

Muhteşem Yedili Serisini İzledim


magnificent-seven-muhtesem-yedili

Muhteşem Yedili serisinin 4 tane filmi var. Bunları The Magnificent Seven (1960), Return of the Seven (1966), Guns of the Magnificent Seven (1969), The Magnificent Seven Ride! (1972).

Normalde bu tarz eski Western filmlerini izlemeyen birisiyim. Fakat TRT1’de serinin 1969 yapımı Muhteşem Yedili’nin Silahları filmi dikkatimi çekti ve bu filmi televizyondan izledim. Daha sonra Divxplanet‘ten araştırınca serinin diğer filmlerini de gördüm.

Serinin son filmi hariç diğer filmlerini tavsiye edebilirim. Filmleri izlerken öyle çok büyük beklentilerde olmamak lazım. Boş vakitte izlenebilecek bir film. Hatta bazılarınız filmi izlerken sıkılabilir. Sonra izleyip de sıkıldım demeyin bana. Başta uyarımı yapayım. 🙂 Bir de keşke serinin her filminde aynı karakterler oynasaymış. Daha iyi olurdu.

Bu seriyi izledikten sonra Western filmlerine bakış açım değişti. Western filmlerine şans verin derim.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Profesyonel Aşçılık Kursu – 3. Hafta 12. Gün

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun onikinci gününde mantar çorbası yaptık ve patatesi üç farklı şekilde kızarttık.

Kapat