«

»

May 26

LOST – Tam Bir Fiyasko!


Lost dizisi nihayet bitti. Hayatımda izlediğim ve yabancı diziler içinde, izlediğime pişman olduğum ve “tamamiyle zaman kaybı” dediğim ilk ve tek dizi Lost dizisi oldu. Sonunu kısaca ölümden sonraki hayat diyeceğimiz bir diziyi başından sonuna kadar izlettirmek de büyük bir başarı. Bunun en büyük nedeni yapılan reklamlar. O kadar çok reklamı yapıldı ve abartıldı ki, bu sayede çok fazla kişi tarafından izlenen bir dizi haline geldi.

İlk 4 sezonunun iyi olmasına rağmen 5. sezonda hafiften dizinin içine ettikleri hissediliyordu. 6. sezonda ise tam bir fiyasko oldu. Türkiye’de bile çok fazla Lost hayranı vardı. Şimdi aslında onlara sormak lazım. Böyle bir sonu nasıl buldular diye. Ben Lost hayranı değilim. 5. sezondan itibaren şu dizi bitse artık diye diye izledim.

Ayrıca dizi boyunca, bir çok olayın ne olduğu açıklanmamış. Anlaşılmayan o kadar çok şey var ki. Sonunu bir yere bağlayamayacaklarını anlayıp, işin kolayına kaçmaya çalışmışlar ama o bile işe yaramamış. Buradan da anlaşılıyor ki bir dizinin iyi veya kötü olması hiç önemli değil. Reklamı iyi yapıldıktan sonra ve diziye biraz da gizem katıldıktan sonra son bölümüne kadar izlettirirler.

Neyse Lost sayfası artık kapandı. Dizinin yapımcıları parayı götürdü ya. Önemli olan da bu zaten 🙂

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
[ Ürün İnceleme ] – Casio CMD-40

Sizlere tanıtacağım ikinci ürün bir kol saati. Muhtemelen Casio kullananların bir çoğu bu saati ve fonksiyonlarını biliyordur. Öncelikle yeni bir...

Kapat