Atatürk

Knight And Day – Gece ve Gündüz

İzlemeden önce bu film hakkında çok fazla bilgim yoktu. Sadece aksiyon filmi olduğunu biliyordum. Divxplanet’te de en çok indirilen filmler arasında olduğunu görünce de denemeye değer dedim ve izledim. Filmin türü olarak Divxplanet’te aksiyon, komedi, macera ve gerilim olarak belirtilmiş. Ben şahsen bu filmin komedi türünde neden yazıldığını anlamadım. Filmde komik sahneler yok. En azından ben filmi izlerken gülmedim.

Tom Cruise’un aksiyon filmlerinde gördüğünüz klasik sahneler bu filmde de var. Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın oyunculuklarına söylenecek bir şey yok. Şu adama ajan olmak yakışıyor diye herhalde hep aynı tipte karakteri canlandırtıyorlar. Biraz farklı karakterler canlandırsa daha iyi olur. Sıradan bir filmdi diyebilirim. Vakit öldürmek için izlenebilir. İzlemediyseniz de çok şey kaçırmış değilsiniz.

Filmin Konusu: Aksiyon-komedi türündeki Knight and Day / Gece ve Gündüz’de, Tom Cruise gizli ajan ve Cameron Diaz da onunla, ona tuza kurak kurduklarını iddia ettiği bir grup arasında kalan birini canlandırıyor. Dünyayı turlayarak süren maceraları çakışan yollar, son dakika kaçışları, sahte kimlikler ve baş döndürücü romantik problemlerle labirente dönüşür ve farkederler ki güvenebilecekleri tek şey birbirleridir.

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!