«

»

Kas 11

Avatar – Son Hava Bükücü


Bugün Avatar – Son Hava Bükücü filmini izledim. 3. sezonda Prens Zuko ile Avatar Aang’ın dövüşünün olduğu yere kadar çizgi dizisini izlemiştim. Çizgi dizisini izlediğimden midir bilinmez ama filmini çok fazla beğendiğimi söyleyemem. Olayları bildiğim için pek fazla keyif vermedi izlerken. Ama oyuncu seçimlerini gayet başarılı buldum. Çizgi dizisini izlememiş olsaydım eminim daha çok keyif almış olurdum. Bu seferlik filmin konusu ile ilgili herhangi bir yazı filan eklemiyorum. Merak edenler internetten araştırıp bakabilir. Gerçi film çıkalı sanırım belirli bir süre geçti. O yüzden yakında televizyonda filmi oynatma ihtimalleri yüksek diye düşünüyorum. İzlemediyseniz ve biraz farklı bir konu arıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

1 yorum

  1. Mert

    Hocam ne desen haklısın, ben çizgi dizisini birkaç kez izlemiştim. Gerçekten de çizgi dizisine yakışmayan bir film olmuş. Çoğu yeri değiştirilmiş, mesela bküüler çizgi dizide tek hareketle her şeyi yapabiliyorlar. Ama filmde bir damla suyu kaldırmak için yarım saat uğraşıyorlar. Bir de "yoktan ateş var etme" özelliği var, filmde sanki yoktan ateş var edilemiyomuş gibi konuşuılsa da animesinde herkes yoktan ateş var ediyor.

    [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Oradaydım. Mahmut Dağı’nın Zirvesindeydim.

Dün, İzmir'de her sene düzenlenen ATA'YI ANMA yürüşüne katıldım. Bu buluşmaya İzmir'deki bütün gruplar katılıyor. Ben Doga35 Dağcılık ve Yürüyüş...

Kapat