Atatürk

Ajan Salt – Angelina Jolie

Dün ilkokul arkadaşlarımdan biriyle buluşup, birlikte biraz oturup muhabbet ettikten sonra sinemaya gittik. Başka seçeneğimiz olmadığı için ve filmin güzel olup olmadığından emin olamayarak Ajan Salt filmine girmeye karar verdik.

Filmin Konusu: Evelyn Salt (Jolie), görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir CIA ajanıdır. Ancak bir itirafçının onu Rus ajanı olmakla suçlamasıyla bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt’ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gerekn bir tek soru bırakacaktır; “Salt kimdir?”

Filmin kovalama ve aksiyon sahneleri gerçekten güzeldi. Aksiyon, filmin konusunun önüne geçmiş diyebilirim bu film için. Angelina Jolie için zaten söylenecek söz yok. Filmle ilgili tek sorun biraz fazla karanlıktı. Sanırım bu problem girdiğimiz sinemanın elindeki filmin kaydıyla alakalı. Kimi zaman sanki evde sinema çekimi bir film izliyormuşum hissi uyandırdı. Aksiyon filmlerini sevenlerin kaçırmaması gereken bir film.

Filme verdiğim puan: 7,5 / 10

Comments of this post

Henüz yorum bulunmuyor!