Atatürk
Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz 2. Tur Bateri Performansı Reviewed by Momizat on . Baha Bayırlı, 2. turda izleyenlerin %99'unun beğenisini alarak geceye damgasını vurdu. Hülya Avşar bile dayanamayıp Baha'nın poposundan birkaç kez ısırdı. İzler Baha Bayırlı, 2. turda izleyenlerin %99'unun beğenisini alarak geceye damgasını vurdu. Hülya Avşar bile dayanamayıp Baha'nın poposundan birkaç kez ısırdı. İzler Rating:

Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz 2. Tur Bateri Performansı

Baha Bayırlı, 2. turda izleyenlerin %99′unun beğenisini alarak geceye damgasını vurdu. Hülya Avşar bile dayanamayıp Baha’nın poposundan birkaç kez ısırdı.

İzlerken seyirciyi bol bol güldürdü ve tatlı tavırlarıyla seyircilere keyifli anlar yaşattı. Bu tatlılığıyla Yetenek Sizsiniz‘in birincisi olursa hiç de şaşırmam.

Bateri performansı da o yaştaki bir çocuk için gayet iyiydi. Kulağı tırmalamayan bir şekilde performansını sergiledi.

Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz 2. Tur Bateri Performansı:

http://www.acunn.com/video/yetenek-sizsiniz/baha-bayirlinin-2-tur-performansi/3179

 

Yazar Hakkında

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Yazdığı Yazı Sayısı : 401

Yorum (3)

Leave a Comment

Önceki yazıyı okuyun:
efe-ve-ben
Ortaokul Anılarımdan Bir Parça

Ortaokul ile ilgili hatırladığım anılarım çok fazla değil. Yaş ilerledikçe de anılar birer birer yok oluyor. İleride unutma ihtimaline karşı...

Kapat