«

»

Mar 12

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Şampiyonu Atalay Demirci


yetenek-sizsiniz-final

Atalay Demirci‘yi ilk gördüğümden beri birinci olacağını tahmin ediyordum. Baha Bayırlı‘yı da Atalay’ın en büyük rakibi olarak görüyordum. Nitekim de öyle oldu.

Baha Bayırlı ve Atalay Demirci, son ikiye kalarak birincilik için yarıştılar. Yetenek Sizsiniz‘in finalini Atalay Demirci kazandı.

Her ne kadar Atalay’ın final performansı çok iyi olmamasına rağmen birinciliği hak ettiğine inanıyorum.

Atalay Demirci’nin Final Performansı:

http://www.acunn.com/video/yetenek-sizsiniz/atalay-demircinin-final-performansi/3759

Baha Bayırlı’nın Final Performansı:

http://www.acunn.com/video/yetenek-sizsiniz/baha-bayirlinin-final-performansi/3761

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Firefox’taki Sorunlarınızı Tek Seferde Kolayca Çözün

Firefox, internet tarayıcıları arasında önemli bir yere ve sadık bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir tarayıcı. Her tarayıcıda olduğu gibi...

Kapat