«

»

Eki 03

Windows 8.1 için Ön Sipariş Alımı Başladı


windows-81

Microsoft, Windows 8.1 için ön siparişi başlattığını açıkladı. Fakat ön sipariş sadece Amerika’da yaşayanlar için geçerli.

Windows 8.1 resmi olarak 18 Ekim’de çıkacak. Bilgisayarlarında Windows 8 kurulu olanlar 8.1 güncellemesine ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Windows 8.1‘in fiyatı önceki versiyonun fiyatıyla ($119.99) aynı olacak. Windows 8.1 Pro‘nun fiyatı da $199.99 olacak.

Amerika’da yaşıyorsanız ve Windows 8.1 için ön siparişi düşünüyorsanız uğramanız gereken adres şurası.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
google-gmail
Google, Gmail Kullanıcılarından Özür Diledi

Pazartesi günü birçok Gmail kullanıcısının mailleri olması gerektiği hızda ulaştırılmadı. İçerisinde ek bulunan emailler Gmail'in gelen kutusuna eksiz geliyordu. Bu...

Kapat