«

»

May 18

Windows 8.1 Çıkış Tarihi Ne Zaman?


windows-81

Microsoft’tan Tami Reller, kod adı Windows Blue olan güncellemenin Windows 8.1 olarak adlandırılacağı ve Windows 8 kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olacağını söyledi.

Ayrıca Reller’ın söylediğine Windows Store‘da 70.000’den fazla uygulama mevcut. Windows 8.1, hem Windows 8 hem de Windows RT sürümleri için geçerli olacak. Yani RT versiyonu kurulu olan tabletler de güncellemeden faydalanabilecek.

Windows 8.1, önizleme sürümü 26 Haziran’da çıkacak. Önizleme sürümüne Windows 8 ve Windows RT kullanıcıları için geçerli olacak.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?

Facebook'tan video indirmek için öncelikle videoyu açtıktan sonra adres çubuğundaki linki kopyalayın. Kopyalacağınız link şuna benzemeli

Kapat