«

»

Eki 03

Visual Studio 2013 Kasım’da Geliyor


visual-studio-2013

Microsoft’tan yapılan açıklamaya göre Visual Studio 2013 çıkış tarihi 13 Kasım 2013.

Microsoft, yazılımın resmi çıkış tarihini 13 Kasım olarak belirtirken, ZDNet.com’un raporuna göre MSDN üyeleri RTM versiyonu, Windows 8.1’in çıkış tarihiyle aynı gün olan 18 Ekim’de indirebilecekler.

Visual Studio 2012 Professional sahibi olanlar Visual Studio 2013 Professional güncellemesini satın alabilecek. 1 Kasım’dan 31 Ocak 2014’e kadar güncelleme fiyatı $99 olacak. 31 Ocak’tan sonra fiyat $299’a yükselecek.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
windows-81
Windows 8.1 için Ön Sipariş Alımı Başladı

Microsoft, Windows 8.1 için ön siparişi başlattığını açıkladı. Fakat ön sipariş sadece Amerika'da yaşayanlar için geçerli.

Kapat