«

»

Şub 21

Ubuntu Phone OS Çıktı! İndirin!


ubuntu-phone-os

Canonical söz verdiği gibi Nexus cihazları için kurulum imajlarını yayınladı. Kurulum ile ilgili hazırladığı dökümanda Ubuntu’yu nasıl kuracağınız ve Android’e nasıl geri döneceğiniz anlatılıyor.

Uyarı: Nexus 4 üzerinde denemeyin
Cihazların spesifik durumlarıyla ilgili sayfaya bakınca, Nexus 4 ile ilgili ciddi bazı durumların olduğu görülüyor.

Aklınızda bulunsun. Nexus 4‘ün arkası cam olduğu için bataryayı kaldıramazsınız ve dolayısıyla telefonunuzu çalışmaz hale getirebilirsiniz. Daha güvenli imajlar gelene kadar bu cihaz üzerinde denemeyin.

Ayrıca bu sürümün geliştiriciler için bir önizleme sürümü olduğunu, yani final sürümü olmadığını ve bazı özelliklerin çalışmayabileceğini unutmayın.

Ubuntu Touch’ı indirmek için tıklayın.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Ubuntu Phone 21 Şubat’ta İndirilebilecek

Canonical, zamanını güzel bir şekilde ayarlayarak Ubuntu Phone'u CES'ten önce duyurdu. Böylece herkesin bundan bahsetmesini sağladı.

Kapat