«

»

Şub 13

Raspberry Pi’nin Rakibi -Odroid U2- Geldi


odroid-u2-resim

Geçtiğimiz sene Raspberry Pi‘ye rakip olarak duyurulan Odroid U2 artık satın alınabilir durumda.

odroid-u2

Üzerinde 1.7 GHz Exynos 4412 Prime quad-core CPU bulunan Odroid U2’nin fiyatı $89. Gönderim ücretiyle beraber yaklaşık olarak $110.

Kredi kartı büyüklüğündeki bu cihazda, 2GB LP-DDR2 RAM, standart 3.5mm kulaklık girişi, 10/100Mbps ethernet bağlantısı için RJ-45 girişi, 2 adet USB2.0 port, bir adet microUSB ve bir adet microHDMI bulunuyor.

Ürüne şu adresten ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
İlk Ubuntu Telefonları Ekim Ayında Çıkacak

İçerisinde Ubuntu bulunan ilk mobil telefonlar bu yılın Ekim ayında çıkacak.

Kapat