«

»

Şub 05

Opera 12.14 Final Sürümü Yayınlandı


opera-resim

Opera 12.14 final sürümü yayınlandı. 12.13 sürümünde, Güncellemeleri denetle işlemi sırasındaki çökme olayı bu yeni sürümde düzeltildi.

Bu hata daha erken sürede farkedilememesine rağmen kullanıcıların geri bildirimi sayesinde farkedilip çözüme ulaştırıldı. Bunların dışında birkaç hata daha düzeltildi.

Opera 12.14‘te herhangi bir kod değişikliği olmamasına rağmen yeni sürüme güncellemeyi ihmal etmeyin.

Ayrıca Opera kullanıcıları, kullanım sırasında ortaya çıkan hata raporlarını göndererek geri bildirim yaparlarsa, bu ve buna benzer sorunlar daha kısa sürede çözülecektir.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Internet Explorer %55 Pazar Payını Geçti

Net Applications'ın raporuna göre, İnternet Explorer ocak ayında, Ağustos 2011'den bu yana ilk kez %55 pazar payı sınırını geçerek %0.37...

Kapat