«

»

Oca 30

Opera 12.13 Yayınlandı


opera-logo

Opera, geçtiğimiz ay Opera 12.12 sürümünü çıkarmıştı. Bu sürümden sonra bir süre sessiz kalan Opera, Opera 12.13’ün ekran görüntüsünü bir ay önce yayınlamıştı. Opera tarafından bugün 12.13 sürümü yayınlandı. Güvenlik ile ilgili düzeltmelerin yapıldığı bu güncellemeyi bir an önce yapmanızda fayda var.

Yeni sürüme geçmek için tarayıcıdaki güncelleme özelliğini kullanabilirsiniz. Opera kullanıcıları, güncellemeleri kontrol etmek için Opera > Yardım > Güncellemeleri denetle yolunu izleyebilirler. Eğer ilk defa Opera’yı kuracaksanız, Opera’nın websitesinden işletim sisteminize uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

Opera’daki otomatik güncelleme sistemine, yeni bir güncelleme kontrolü eklendi. Buna ek olarak Windows kullanıcılarının işine yarayacak, hijacking arama koruması eklendi. Fakat şu anda bunun çalışması için varsayılan arama motorunun tarayıcıda kullanılması gerekiyor.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
LibreOffice 3.6.5 Yayınlandı

The Document Foundation, LibreOffice 3.6.5 sürümünü çıkardığını duyurdu.

Kapat