«

»

Oca 27

Nokia’dan Ücretli Müzik Servisi: Music+


nokia-musicplus

Nokia, Mix Radyo şarkı bulma servisinin yeni özelliklere sahip olan Music+’tan bahsetti.

Music+, ayda sadece €3.99 (veya $5.37) karşılığında, kullanıcılara sınırsız indirme imkanı veren bir müzik servisi. Ayrıca müşteriler, yüksek kalite müzik akışına, şarkı sözlerine ve bir de masaüstü uygulamasına sahip olacaklar.

Nokia, Music+ ile ilgili olarak, milyonlarca şarkıya, üyelik gerektirmeden ve reklamlar olmadan ulaşma imkanı veren tek akıllı telefon müzik servisi olduğunu söyledi.

Şu an için Lumia kullanıcıları, Nokia’nın ücretsiz müzik uygulamasını kullanmak zorundalar. Nokia’nın söylediğine göre Music+ önümüzdeki haftalarda kullanıcılara sunulacak.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress 3.5.1 Çıktı!

Wordpress 3.5.1 sürümünde 37 tane hata düzeltildi. Ayrıca bu sürümde, güvenlikle ilgili bazı problemlerin de çözüldüğü görülüyor. Wordpress 3.5.1'de yapılan...

Kapat