«

»

Nis 02

Mozilla Firefox 20 Yayınlandı. İndirin!


mozilla-firefox-20

Mozilla tarafından Firefox 20 sürümü yayınlandı.

Mozilla Firefox 20 sürümünde dikkat çeken yeni özellikler:

İstediğiniz pencerede gizli gezinti yapabilirsiniz. Sol üst köşedeki Firefox butonuna ve ardından Gizli Gezinti’yi Başlat’a (Start Private Browsing) tıkladığınız turuncu Firefox butonu mor renge dönüşüyor. Bu sayede internette güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Aynı yolu izleyerek gizli gezintiyi kapatabilirsiniz.

İndirme yöneticisine tarayıcı üzerindeki butondan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Dosya indirilirken buton, ilerleme çubuğuna (progress bar) dönüşüyor. Çok hoş bir uygulama olmuş.

Bu özelliklerin dışında tarayıcılarda yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan HTML5 desteği de arttırılıp yeni özellikler eklendi. Bununla birlikte kilitlenen eklentileri, tarayıcınız kilitlenmeden rahatlıkla kapatabilme imkanı ve tarayıcı ile ilgili performans geliştirmelerinin de olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Bu özelliklere bakılınca Mozilla Firefox tarayıcısı her geçen gün daha iyi bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

Mozilla Firefox 20 sürümünü indirmek için tıklayın.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
CCleaner 4.0 Sürümü Yayınlandı!

CCleaner, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silmek için kullanabileceğiniz en popüler programlardan birisi. Piriform firması CCleaner'ın bazı önemli değişiklikler, geliştirmeler ve yeni...

Kapat