«

»

Eki 15

Microsoft Office 365 Öğrencilere Ücretsiz Olacak


Microsoft-Office-365

Microsoft, Office 365‘in üniversite öğrencileri için olan versiyonunun 4 yıllık fiyatını $79.99‘dan satışını yapıyordu. Firma bugün yaptığı açıklamada, bu sürümün daha gelişmiş bir versiyonunu öğrencilere ücretsiz bir şekilde ulaşmalarını sağlayan yeni bir programını duyurdu.

Bu yeni programın ismi Öğrenci Avantajı ve bu program sayesinde öğrenciler Office 365 ProPlus veya Office Professional Plus‘ı, kayıtlı olduğu eğitim kurumu desteklediği taktirde ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Bu programın resmi olarak çıkışı 1 Aralık 2013. Microsoft’un söylediğine 35.000’in üzerinde kurum öğrencileri için bu ücretsiz Office sürüme hazır.

Microsoft, Office 365 Üniversite için dünya genelinde 110 milyon aboneye ulaştığını söyledi. Firma, öğrencilerin neredeyse %98’inin bu tür yazılımları kullandığını iddia ediyor. 

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
html5-css
Blogun Sağ Alt Köşesine Sesli Resim Nasıl Eklenir?

Blogun sağ alt köşesine Atatürk resmini nasıl koyduğumu ve bu resmin üzerine fareyi götürdüğümüzde sesin çıkmasını nasıl sağladığımızı anlatacağım.

Kapat