«

»

Oca 30

LibreOffice 3.6.5 Yayınlandı


libreoffice-logo

The Document Foundation, LibreOffice 3.6.5 sürümünü çıkardığını duyurdu.

Haftalar önce LibreOffice geliştiricileri, LibreOffice’in ALPHA ve BETA sürümlerini çıkarmıştı. LibreOffice 3.6.5 sürümü, LibreOffice 4.0’dan önce çıkan son sürüm.

3.6.4 sürümdeki yaklaşık 85 tane hata düzeltildi. Bununla birlikte DOCX dışarı aktarmasının geliştirilmesi, dil diyaloglarının düzeltilmesi, RTF içeri aktarmanın kaldırılması vb değişiklikler de yapıldı.

LibreOffice 3.6.5, muhtemelen Ubuntu’da birkaç saat/gün içerisinde eklenir. Kendiniz indirmek isterseniz, http://www.libreoffice.org/download/ sayfasından deb paketlerini indirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Google 15.000 Raspberry Pi Bağışlıyor

Google, İngiltere'deki bazı okullara Raspberry Pi'nin B modelinden 15.000 tane bağışladı. Google'ın İcra Heyeti Başkanı ve CEO'su Eric Schmidt, öğrencilere Raspberry...

Kapat