«

»

Ağu 21

Ichigo’nun Zangetsu Kılıcı Gerçek Oldu


ichigo-zangetsu

Anime izleyenler “Bleach” isimli animeyi muhakkak duymuş ve hatta izlemiştir.

Tony Swatton, Holywood filmleri için malzemeler yapan bir kişi. Örümcek Adam, X-men, Karayip Korsanları ve Game of Thrones‘da da görev alan Tony Swatton, yoğun istek üzerine anime karakterlerinin silahlarını da yapmaya başlamış. İzleyeceğiniz videoda Zangetsu‘nun nasıl yapıldığını da anlatıyor. Videonun sonunda da kılıcın ne kadar keskin olduğu test ediliyor.

Zangetsu’yu beğendiniz mi? Bence tek kelimeyle harika olmuş.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
100_4885
Profesyonel Aşçılık Kursu – 11. Hafta 41. Gün

Profesyonel Aşçılık Kursu‘nun kırkbirinci gününde köfte yaptık. 

Kapat