«

»

Nis 19

Google Glass Nasıl Çalışıyor? [İnfografik]


Teknoloji ile ilgili haberleri takip edenleriniz Google Glass’ı muhakkak duymuştur. Duymayanlar, Google’ın geliştirdiği bu akıllı gözlükle neler yapılabileceğini alttaki videodan izleyebilirler.

Şüphesiz çok ilgi çekici ve merak uyandırıcı bir gözlük. Hele ki arkasında Google gibi bir firmanın olması insanı daha da meraklandırıyor.

Gözlüğün nasıl çalıştığını merak edenler aşağıdaki infografiğe bakabilirler.

google-glass-infografik

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Ne Dalgalanmaymış (Google) Be Arkadaş!

Özellikle Google'ın algoritma güncellemesinden sonra herkesin dilinde bir dalgalanma kelimesi dolanır durur oldu. Bazıları işi öyle abartmış ki. Dalgalanmayla yatıp...

Kapat