«

»

Kas 21

Firefox 17 Sürümüne Facebook Messenger Desteği Geldi


firefoxMozilla’nın tarayıcısının yeni sürümü olan Firefox 17 yayınlandı. Bu sürümün en dikkat çekici özelliklerden birisi de Social API ile geliyor olması. Bu sayede Facebook Messenger‘ı tarayıcınızda, Facebook sayfası açık olmasa bile kullanabileceksiniz.

Facebook Messenger‘ı aktif hale getirmek için şu sayfadaki   butonuna tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra adres çubuğunun sağ tarafında 4 tane Facebook simgesi göreceksiniz. Ayrıca sohbet kutusu da tarayıcının altında görünecek.

Firefox 17 sürümünde söz verildiği gibi 20’den fazla performans geliştirmesi sağlanmış.

Uzun bir süredir kullanmamama rağmen Firefox’un Facebook Messenger desteği benim hoşuma gitti. Eminim Firefox kullananların da hoşuna gidecektir. Denemenizi tavsiye ederim.

Firefox 17 sürümünü indirmek için tıklayın.

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

2 yorum

 1. webmaster forumu

  İşlemciden yemese yada daha az yese daha güzel olacak ama yapacak birşey yok yinede mozilla kullanmaya devam.
  Paylaşım için teşekkürler.

  [Cevapla]

 2. Ertuğrul ÇAKIR

  mozilla kullanmak kolay ve kullanışlı iyiki varsın…

  [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Kıl Dönmesi Ameliyatında Yaşadıklarım ve Sonrası – Bölüm 2

Eğer okumadıysanız Kıl Dönmesi Ameliyatında Yaşadıklarım ve Sonrası – Bölüm 1'i mutlaka okuyun. Sırtüstü şekilde kısa bir süre bekledikten sonra...

Kapat