«

»

Mar 14

Facebook Messenger Resmi Olarak Yayınlandı


Facebook Messenger programı ile tarayıcı üzerinde sohbet eder gibi sohbet edebiliyorsunuz. Ayrıca program üzerinde “Arkadaşlık İstekleri”, “Mesajlar” ve “Bildirimler” simgesi de bulunuyor. Bu sayede gelen arkadaşlık isteklerini kontrol edebilir, özel mesajları ve uyarı mesajlarınızı okuyabilirsiniz.

Facebook Messenger, Android ve iOS platformları için yayınlanmıştı. Windows’tan sonraki platform MAC olacak gibi görünüyor. Linux için ise şu an için böyle bir plan yok.

Görünen o ki MSN’in tahtı sallanmaya başladı. Sonunun İCQ’ya benzeyip benzemeyeceğini zaman gösterecek.

Facebook Messenger İndir

Yazar hakkında

Polat Büyükarslan

Amacım, siteyi açtıktan sonra başladığım GNU/Linux dağıtımlarına olan ilgim ve bilgilerimi bu site üzerinden paylaşmak, bununla birlikte, yılların verdiği birikimle Windows ile ilgili yazılara da sıkça yer verip siteye gelen kişileri bilgilendirmek. Umarım sitede aradığınızı bulmuşsunuzdur. Her türlü sorununuzda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

1 yorum

  1. burak

    bildirim ayarlarını açmama rağmen mesaj geldiğinde android telefonumda ne bildirim sesi geliyor ne de üstteki tabda yeni mesaj işareti çıkıyor. her seferinde uygulamaya sürekli girip kontrol etmek zorunda kalıyorum. bu problem neden kaynaklanabilir.

    [Cevapla]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Önceki yazıyı okuyun:
Linux Mint 12 LXDE Sürümü Yayınlandı

Linux Mint takımı tarafından Linux Mint 12 LXDE sürümünü yayınladı. Bu yeni sürümde göze çarpan bazı yenilikler; LXDE Hybrid ISO...

Kapat